کادو ولنتاین

کادو ولنتاین

کادو ولنتاین را شاید بتوان جزء جدایی ناپذیر از این روز در نظر گرفت. این کادو می تواند نشانه عشق و علاقه شما به عزیزانتان باشد. با توجه به خلاقیت ها و همچنین نوع کادو و دیگر موارد شما می توانید میزان عشق خود را به دیگران نشان دهید. در حالت کلی این مورد یعنی کادو دادن باعث خوشحال نمودن فرد مقابل می شود. در نتیجه شما می توانید با خوشحال نمودن عشق خود، باعث خوشحالی و ابراز علاقه به آن فرد شوید. پس می توان گفت کادو دادن در مناسبت های گوناگون و کسانی که عاشق آن ها هستید بسیار اهمیت دارد. از این رو این مقاله را به منظور آشنایی با انواع کادو ولنتاین، ملزمات و دیگر موارد برای شما آماده نمودیم.

کادو خلاقانه روز ولنتاین

انواع کادو ولنتاین

همانطور که گفته شد کادو دادن در هر مناستی سبب شادی عزیزان شما می شود. در صورت دوست داشتن آن افراد آن شادی می تواند به شما نیز منتقل شود. از این رو با کادو دادن به دیگران علاوه بر شاد نمودن آن فرد، فرد کادو دهنده نیز خوشحال می شود. این قاعده برای روز عشق یا همان ولنتاین نیز مستثنا نمی باشد. از این رو در روز ولنتاین عشاق و افرادی که دیگران را دوست دارند به یکدیگر کادو می دهند. هر چند مبنای روز ولنتاین عشق ورزیدن به دیگران است ولی دادن کادو باعث می شود که خوشحالی و نشان دادن عشق و علاقه چندین و چند برابر شود. از این رو بسیاری از افراد سعی نموده اند همواره کادو ولنتاین خلاقانه و منحصر بفرد به عزیزان خود کادو دهند تا یک خاطره خوب از آن بجا بماند.

کادور سورپرایز ولنتاین

 

کادو ولنتاین می تواند انواع گوناگونی داشته باشد. از این رو می توان بر اساس گوناگون آن ها را دسته بندی نمود. یکی از این دسته بندی ها بر هدیه ولنتاین بر اساس جنسیت افراد است. در این حالت کادو ولنتاین دخترانه و کادو ولنتاین پسرانه داریم. از سوی دیگر می توان هدیه ولنتاین را بر اساس ارزش مادی آن دسته بندی نمود. در این حالت جواهرات، ماشین و کالاهای لوکس دیگر در یک دسته بندی خاص قرار میگیرند. یکی دیگر از دسته بندی ها می تواند بر اساس نوع تزئین کادو باشد. به عنوان مثال جعبه کادو ولنتاین و پک کادو ولنتاین وجود دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

عروسک های ولنتاین فروشگاه پاپی دالز

هدیه روز ولنتاین برای دختر

شاید در نگاه اول تقسیم بندی بر اساس جنسیت برای کادو ولنتاین بسیار معقول نباشد. ولی با بررسی دقیق این موضوع می توان به این نکته پی برد که کادو روز ولنتاین برای خانم ها ممکن است در بعضی موارد برای آقایان مناسب نباشد. همچنین با بررسی نحوه تزئین و مواردی از این دست می توان چنین نتیجه گیری نمود. کادو ولنتاین برای بانوان می تواند شامل موارد گوناگونی باشد. در بعضی موارد این کادو دارای ارزش مادی بالایی است. به عنوان مثال می توان انواع طلا و جواهرات را به عنوان هدیه ولنتاین در نظر گرفت. همچنین خودرو، خانه و مواردی از این دست نیز به عنوان هدیه روز ولنتاین برای بانوان در نظر گفته شده است.

کادو ولنتاین برای دختر

 

هرچند که ارزش مادی یک هدیه نمیتواند به تنهایی بر روی خوشحال نمودن افراد تاثیر گذار باشد. کادو های دیگری نیز در روز ولنتاین مورد استفاده است. این کادو ها شامل هدیه لوازم الکترونیکی، لوازم آرایش، پوشاک می باشد. شاید بخش جدایی ناپذیر از این هدایا را خرس قرمز رنگ معروف به تدی باشد. خرس ولنتاین قرمز همواره به عنوان یکی از پایه های ثابت در روز ولنتاین می باشد که افراد در ابعاد و اندازه های گوناگون آن را هدیه می دهند. استفاده از خرس برای کادو به نشانه آغوش گرم و نرم می باشد که به نوعی نشان دهنده آغوش یار است. رنگ قرمز نیز که نمادی از عشق در آیین و سنت های گوناگون است. از این رو با ترکیب این دو مورد می توان یک عروسک خرس قرمز را به عنوان کادو روز ولنتاین در نظر گرفت.

کادو ولنتاین برای پسر

شاید به اشتباه این تصور به وجود آمده باشد که کادو روز ولنتاین مختص با زنان می باشد. هر چند که این تصور اشتباه است و در این روز افرادی که همدیگر را دوست دارند برای نشان دادن عشق و علاقه خود برای یکدیگر هدیه روز ولنتاین میگیرند. هدیه ولنتاین برای آقایان شاید به پیچیدگی خرید هدیه برای بانوان نباشد. می توان گفت کادو دریافتی از طریق بانوان هر چه که باشد می تواند آن ها را خوشحال کند و شاید بهانه کادو دادن به آن ها از نوع و ارزش مادی کادویی که می دهند نیز مهم تر است. از این رو دست بانوان برای دادن کادو به آقایان باز تر است و هر نوع کادویی را می توانند به آن ها هدیه دهند.

کادو ولنتاین برای پسر

 

حال با در نظر گرفتن توجیه های بالا می توان کادو روز ولنتاین پسرانه را بدین گونه بیان نمود. شاید یکی از بهترین هدایا برای آقایان وسایل الکترونیکی مانند، موبایلموبایل، هدفون، کنسول بازی و… باشد. در کنار این مورد لوازم آرایشی بهداشتی مانند انواع موزر و … از هدایای مناسب در نظر گرفته شود. در کنار این موارد می توان یک کادو خلاقانه مانند عروسک خرس نیز قرار گیرد. این کادو هرچند شاید در نگاه اول بسیار مناسب دیده نشود ولی به نوعی یک هدیه و یادگاری جذاب محسوب می شود. عروسک خرس می تواند به صورت جفت و از نوع زنانه و مردانه باشد که به راحتی می توان آن را به صورت جفت خریداری نموده و به یکدیگر کادو دهید. از این رو همواره با دیدن آن به یاد عزیزان خود خواهید افتاد.

ملزومات تزئین کادو ولنتاین

کادو ولنتاین به تنهایی باعث ایجاد خوشحالی و شعف در افراد می شود. حال می توان با تزئین نمودن کادو آن لحظه را بسیار خاطره انگیز تر نمود. از این رو می توان از راهکار های خلاقانه به منظور تزئین هدیه ولنتاین استفاده نمود. دو روش اصلی در تزئین و آماده سازی هدیه ولنتاین استفاده از پک یا جعبه های کادو می باشد. در این حالت علاوه بر قرار دادن کادو درون جعبه معمولا آن ها را با استفاده از پوشال های رنگی تزئین می نمایند. از شکلات نیز درون جعبه یا پک ها استفاده می شود.معمولا از جعبه هایی با رنگ قرمز یا مشکی به همراه یک ربان که آن نیز رنگ قرمز یا مشکی دارد استفاده می شود. برای خلاقانه تر شدن آن معمولا یک کارت تبریک با نوشته خاص و خلاقانه نیز درون این جعبه ها قرار داده می شود.

گل سرخ از محبوب ترین هدیه های روز عشق

سوالات متداول

برای روز ولنتاین چه کادویی بگیرم؟

هدیه روز ولنتاین می تواند بر اساس میزان هدیه و فردی که به آن کادو می دهید متفاوت باشد. از این رو بر اساس سلیقه فرد می توانید اقدام به خرید نمایید. پیشنهاد اول در این زمینه خرید عروسک خرس قرمز است.

آیا خرید هدیه روز ولنتیان اجباری است؟

هدیه دادن در روز ولنتاین یکی از بخش های جدایی ناپذیر است. هر چند در صورتی که نمی خواهید مبلغ بالایی برای آن هزینه نمایید می توانید اس استفاده از روش های خلاقانه اقدام به تهیه کادو نمایید.

آیا برای آقایان هم کادو ولنتاین وجود دارد؟

بله هدیه روز ولنتاین بر اساس جنسیت تعریف نمی شود و هر کس می تواند به کسی که آن را دوست دارد در این روز کادو دهد.

Abolfazl Jafari
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *