درباره ما

_

برند  Papi Dollsاین افتخار را دارد در راستای تولید ملی و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص ایرانی در حیطه ساخت عروسک های دست ساز، به تولید جدیدترین عروسک های دست ساز ژورنالی با بهترین کیفیت بپردازد.

تیم عروسک سازی پاپی دالز در آستانه­ ی اولین سال فعالیت خود و با توجه به بازخورد بالای مردم نسبت به این نوع هنر دست، تصمیم گرفت که بزرگترین فروشگاه اینترنتی عروسک های دست ساز را برای ارائه مستقیم محصولات خود به بازار احداث کند و با این کار بتواند محصولات و عروسک های تولید شده توسط برند خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت به دوست­داران خود ارائه دهد.

فروشگاه اینترنتی عروسک­های دست ساز پاپی دالز به شما عزیزان این تضمین را می دهد که تمام محصولات ارائه شده در وب سایت Papi Dolls، با گارانتی اصل که توسط خود این برند تولید شده است، توزیع می گردد. رویکرد پاپی دالز در ارائه بهترین خدمات به خریداران است و ارسال و تحویل کالا در کمترین زمان. کیفیت کلید ارزشمند مشتری مداری است. از این رو همواره تلاش می کنیم تا با ارائه خدمات فراتر، رضایت مشتریان عزیز حاصل شود.

سعی میکنیم بهترین باشیم

_

بزرگترین فروشگاه اینترنتی عروسک های روسی پاپی دالز، اینک در آستانه‌ی اولین سال فعالیت، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند.

مشتری مداری و کیفیت

_

«ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین کیفیت کالا» سه اصل اولیه است که فروشگاه عروسک های روسی پاپی از نخستین روز سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش عروسک، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

_

مارو دنبال کنید

_